Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2013

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2013:


Namn

Klubb

Klass

Start
Alexander Berglund BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 9 november 12:00
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 10 november 10:30
Alexander Johansson Alfa-Runby BK Herrar klass A Lördagen den 9 november 16:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar klass C Fredagen den 8 november 16:00
Anders Fougner BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 10 november 10:30
Anders Loft Lunds HIF Herrar klass C Lördagen den 9 november 09:00
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 9 november 09:00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 9 november 09:00
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 9 november 12:00
Andreas Arvidsson Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass D Söndagen den 10 november 09:00
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Andreas Edlander BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 9 november 12:00
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 9 november 14:30
Andreas Morton Motala BF Herrar klass C Lördagen den 9 november 14:30
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 9 november 16:00
Andreas Åstrand Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 10:30
Anette Jonsson CarlstadHammarö IF Rännklass B Lördagen den 9 november 17:30
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer klass B Söndagen den 10 november 09:00
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Lördagen den 9 november 14:30
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Final Damer
Anna Jansson Motala BF Damer klass D Lördagen den 9 november 14:30
Anna Stettinius Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 9 november 10:30
Anna-Karin Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördagen den 9 november 14:30
Annette Jönsson Lunds HIF Damer klass B Lördagen den 9 november 09:00
Annette Persson Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 9 november 10:30
Annika Landelius BK Tranan Damer klass D Lördagen den 9 november 12:00
Annika Landelius BK Tranan Damer klass A Final Damer
Arne Fälth Göinge HIF Rännklass B Lördagen den 9 november 10:30
Arto Minkkinen Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 10 november 09:00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass A Final Herrar
Benny Andersson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Lördagen den 9 november 16:00
Benny Nielsen Lunds HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Benny Nyberg KFUM Kometerna Herrar klass B Söndagen den 10 november 12:00
Birgitta Anderberg BK Piggelin Damer klass C Lördagen den 9 november 17:30
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass B Fredagen den 8 november 16:00
Bo Tornberg BK Piggelin Herrar klass D Lördagen den 9 november 17:30
Bosse Henriksson CarlstadHammarö IF Herrar klass A Lördagen den 9 november 17:30
Britt-Marie Malmberg Lunds HIF Damer klass D Lördagen den 9 november 09:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 9 november 17:30
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass D Söndagen den 10 november 10:30
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 9 november 09:00
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 10 november 10:30
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass D Lördagen den 9 november 16:00
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass A Final Damer
Carina Johansson RBU Västerås Damer klass C Fredagen den 8 november 17:30
Caroline Dahlström Motala BF Damer klass B Lördagen den 9 november 14:30
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer klass C Söndagen den 10 november 09:00
Caroline Södergren BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 10 november 12:00
Cecilia Andersson Nyköpings BS Damer klass B Fredagen den 8 november 16:00
Cecilia Kylington-Stam BK TT Damer klass C Lördagen den 9 november 17:30
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 9 november 12:00
Christer Leth BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 10 november 10:30
Christian Karlsson Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 9 november 10:30
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass D Söndagen den 10 november 10:30
Christina Sundström Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass D Lördagen den 9 november 16:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Söndagen den 10 november 09:00
Dan Johansson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 9 november 12:00
Daniel Gullberg BK Piggelin Herrar klass C Lördagen den 9 november 17:30
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 10 november 10:30
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 10 november 09:00
David Rosberg RBU Västerås Herrar klass C Lördagen den 9 november 17:30
Dennis Carlsson BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördagen den 9 november 16:00
Dennis Carlsson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar
Dick Andersson BK Piggelin Herrar klass C Lördagen den 9 november 17:30
Diego Wedin Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass C Söndagen den 10 november 09:00
Elina Gustavsson Göinge HIF Damer klass A Lördagen den 9 november 10:30
Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 10 november 12:00
Emil Ura BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 9 november 12:00
Emil Wictor Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass C Söndagen den 10 november 10:30
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 9 november 09:00
Emma Valkeapää-Eriksson BK Kristallen Damer klass C Söndagen den 10 november 12:00
Emmie Barklund RBU Västerås Rännklass A Lördagen den 9 november 17:30
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 10 november 09:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 9 november 14:30
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B Lördagen den 9 november 10:30
Erika Nordström BK Tranan Damer klass B Lördagen den 9 november 12:00
Eva Hilding RBU Västerås Damer klass B Fredagen den 8 november 17:30
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Söndagen den 10 november 10:30
Fredrik Johannesson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 10:30
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 9 november 12:00
Fredrik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Final Herrar
Fredrik Malmsten BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 10 november 10:30
Fredrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Fredagen den 8 november 14:30
Gilder Dahlberg Klotrullarnas BK Rännklass B Söndagen den 10 november 09:00
Gilder Dahlberg Klotrullarnas BK Rännklass A Final Ränna
Gunilla Johansson BK Tranan Damer klass B Lördagen den 9 november 12:00
Hampus Hammarbäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Söndagen den 10 november 12:00
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 9 november 09:00
Helena Ericsson Nyköpings BS Rännklass A Fredagen den 8 november 16:00
Henrik Andersson Motala BF Herrar klass D Lördagen den 9 november 14:30
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 10 november 09:00
Henrik Johnsson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 9 november 12:00
Henrik Johnsson BK Tranan Rännklass A Final Ränna
Henrik Ronström AIK Herrar klass A Söndagen den 10 november 12:00
Henrik Rosengren King Cobra BK Lindesberg Herrar klass A Fredagen den 8 november 14:30
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass A Lördagen den 9 november 14:30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass C Lördagen den 9 november 12:00
Inger Johansson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 9 november 12:00
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer klass D Söndagen den 10 november 09:00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 10 november 09:00
Jacob Ljungqvist Motala BF Herrar klass A Lördagen den 9 november 14:30
Jacob Rundgren Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 9 november 10:30
Jan Andersson Lunds HIF Herrar klass D Lördagen den 9 november 10:30
Jan Orest BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördagen den 9 november 16:00
Jan-Erik Eriksson Nyköpings BS Herrar klass C Fredagen den 8 november 16:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar klass C Söndagen den 10 november 09:00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 9 november 12:00
Jane Qvarnström BK Kristallen Damer klass C Söndagen den 10 november 12:00
Jelena Lund Norrtälje BwK Damer klass C Fredagen den 8 november 17:30
Jelena Lund Norrtälje BwK Damer klass A Final Damer
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 9 november 09:00
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 9 november 09:00
Jenny Lindwall Klotrullarnas BK Damer klass C Söndagen den 10 november 09:00
Jens Gillberg Fryksdalen BK Herrar klass B Lördagen den 9 november 17:30
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass B Söndagen den 10 november 12:00
Jerry Hjortsberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 9 november 09:00
Jesper Karlsson Lunds HIF Herrar klass A Lördagen den 9 november 09:00
Jesper Karlsson Lunds HIF Herrar klass A Final Herrar
Jim Andersson Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass D Söndagen den 10 november 09:00
Jim Lindgren BK Wege Herrar klass C Fredagen den 8 november 14:30
Jimmy Bodin Nyköpings BS Herrar klass C Fredagen den 8 november 16:00
Jimmy Hernesten BK Kristallen Herrar klass C Söndagen den 10 november 12:00
Jimmy Karlsson Lunds HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 9 november 12:00
Joakim Jönsson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 10:30
Joakim Palmberg Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass C Söndagen den 10 november 09:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 9 november 16:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Fredagen den 8 november 14:30
Johan Eriksson Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 10:30
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Final Ränna
Johan Holm Norrtälje BwK Herrar klass B Fredagen den 8 november 17:30
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass A Söndagen den 10 november 12:00
Johan Setterberg Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 10 november 09:00
Johan Tancred Ten-Pin Club Herrar klass B Lördagen den 9 november 14:30
John Strindmark BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 10 november 10:30
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 10 november 10:30
Jonas Hejdeström Motala BF Herrar klass C Lördagen den 9 november 14:30
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass B Lördagen den 9 november 09:00
Jonas Ragnarsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Lördagen den 9 november 10:30
Jonatan Forshus Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass C Söndagen den 10 november 12:00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 9 november 12:00
Julia Sandström Motala BF Damer klass D Lördagen den 9 november 14:30
Julia Sandström Motala BF Damer klass A Final Damer
Jörgen Andersson BK Piggelin Herrar klass A Lördagen den 9 november 17:30
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 9 november 12:00
Karin Bengtsson BK Piggelin Damer klass B Lördagen den 9 november 09:00
Karin Kristoffersson Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 9 november 10:30
Karin Olsson BK Piggelin Damer klass D Lördagen den 9 november 17:30
Karina Baard BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 10 november 12:00
Karl Jansson Nyköpings BS Herrar klass C Fredagen den 8 november 16:00
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Fredagen den 8 november 16:00
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Söndagen den 10 november 10:30
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass A Final Damer
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer klass D Söndagen den 10 november 09:00
Ken Andersson Lunds HIF Herrar klass C Lördagen den 9 november 09:00
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 9 november 12:00
Kenneth Hansson Göinge HIF Rännklass B Lördagen den 9 november 10:30
Krister Broström BK Wege Herrar klass B Fredagen den 8 november 14:30
Krister Knutsson Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 9 november 10:30
Kristian Källström Motala BF Herrar klass C Lördagen den 9 november 14:30
Kristian Nilsson CarlstadHammarö IF Herrar klass C Lördagen den 9 november 17:30
Laban Larsen Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 9 november 10:30
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Lördagen den 9 november 16:00
Lars Albertson BK Piggelin Herrar klass B Lördagen den 9 november 17:30
Lars Jonsson BK Bowlinggänget Rännklass B Lördagen den 9 november 16:00
Lars Sjölander BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 9 november 16:00
Lars-Inge Hedlund Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 10:30
Lena Kamrin BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 10 november 12:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer klass D Söndagen den 10 november 09:00
Lena Svanström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 9 november 12:00
Lena Tulldahl Lunds HIF Damer klass A Lördagen den 9 november 09:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 9 november 16:00
Lennart Karlsson Nyköpings BS Herrar klass D Fredagen den 8 november 16:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C Lördagen den 9 november 16:00
Linn Ulander Warpen BK Damer klass D Söndagen den 10 november 09:00
Linus Juhlin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 9 november 16:00
Lisa Björk BK Parant Damer klass B Lördagen den 9 november 14:30
Lisa Dahl BK Lindarna Damer klass B Söndagen den 10 november 10:30
Lisa Skårman BK Kristallen Damer klass C Söndagen den 10 november 12:00
Lise Jensen BK Bowlinggänget Rännklass B Lördagen den 9 november 16:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Lördagen den 9 november 14:30
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer klass B Söndagen den 10 november 09:00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer klass D Söndagen den 10 november 09:00
Lucas Larsen Göinge HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 10:30
Lucas Åkerman Berndtsson BK Piggelin Herrar klass C Lördagen den 9 november 17:30
Madeleine Andersson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 9 november 09:00
Magnus Asp Göinge HIF Herrar klass D Lördagen den 9 november 10:30
Magnus Geijer CarlstadHammarö IF Herrar klass B Lördagen den 9 november 17:30
Magnus Hedström BK Kristallen Herrar klass B Söndagen den 10 november 12:00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 9 november 10:30
Magnus Olsson BK Bågen Herrar klass A Söndagen den 10 november 12:00
Marcus Gustafsson BK Tranan Rännklass A Lördagen den 9 november 12:00
Marcus Gustafsson BK Tranan Rännklass A Final Ränna
Marcus Hansen BK Bowlinggänget Herrar klass D Lördagen den 9 november 16:00
Margareta Heder BK Tranan Damer klass C Lördagen den 9 november 12:00
Mari Sjöholm Göinge HIF Rännklass B Lördagen den 9 november 10:30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Söndagen den 10 november 10:30
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer klass B Lördagen den 9 november 14:30
Maria Dufwenberg Motala BF Damer klass C Lördagen den 9 november 14:30
Maria Ejderholt BK Piggelin Damer klass C Lördagen den 9 november 17:30
Maria Ejderholt BK Piggelin Damer klass A Final Damer
Maria Hagstedt BK Kristallen Damer klass B Söndagen den 10 november 12:00
Maria Hagstedt BK Kristallen Damer klass A Final Damer
Maria Mannerö Motala BF Damer klass D Lördagen den 9 november 14:30
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer klass A Söndagen den 10 november 09:00
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Lördagen den 9 november 10:30
Mariell Gustafsson BK Tranan Damer klass B Lördagen den 9 november 12:00
Markus Fors Lunds HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Markus Skoglund BK Wege Herrar klass D Fredagen den 8 november 14:30
Markus Skoglund BK Wege Herrar klass A Final Herrar
Martin Färnström Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Lördagen den 9 november 16:00
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Söndagen den 10 november 10:30
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass C Fredagen den 8 november 14:30
Martin Larsson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 9 november 12:00
Mathias Bergström RBU Västerås Herrar klass C Lördagen den 9 november 17:30
Mathias Lindkvist BK Bowlinggänget Herrar klass D Lördagen den 9 november 16:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 9 november 14:30
Mats Bergström BK Kristallen Herrar klass D Söndagen den 10 november 12:00
Mats Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass B Lördagen den 9 november 16:00
Mats Karlsson BK Kristallen Herrar klass C Söndagen den 10 november 12:00
Mattias Andersson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 9 november 12:00
Mattias Bjereke Göinge HIF Herrar klass C Lördagen den 9 november 10:30
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Lördagen den 9 november 10:30
Mattias Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Final Herrar
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 9 november 16:00
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass D Söndagen den 10 november 10:30
Mikael Andersson Norsborgs AIK Rännklass A Lördagen den 9 november 16:00
Mikael Hedlund BK Kristallen Rännklass B Söndagen den 10 november 12:00
Mikael Johansson Lunds HIF Herrar klass D Lördagen den 9 november 10:30
Mikael Johansson Lunds HIF Herrar klass A Final Herrar
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 9 november 16:00
Mikael Lindström RBU Västerås Herrar klass B Fredagen den 8 november 17:30
Mikael Ljungberg BK Skoj Herrar klass B Söndagen den 10 november 10:30
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Fredagen den 8 november 14:30
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 10 november 10:30
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Söndagen den 10 november 12:00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Final Damer
Nicklas Halldén Norrtälje BwK Herrar klass A Fredagen den 8 november 17:30
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Lördagen den 9 november 14:30
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Fredagen den 8 november 14:30
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 9 november 17:30
Oscar Erixon BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 9 november 12:00
Oscar Karell Norrtälje BwK Herrar klass B Fredagen den 8 november 17:30
Ove Johansson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 9 november 12:00
Pasi Hosio RBU Västerås Herrar klass C Fredagen den 8 november 17:30
Patrik Graaf BK Wege Herrar klass C Fredagen den 8 november 14:30
Patrik Leander BK Kristallen Herrar klass C Söndagen den 10 november 12:00
Patrik Leander BK Kristallen Herrar klass A Final Herrar
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass B Söndagen den 10 november 10:30
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass D Lördagen den 9 november 14:30
Patrik Wendel RBU Västerås Herrar klass A Fredagen den 8 november 17:30
Paul Danielsen Lunds HIF Herrar klass A Lördagen den 9 november 09:00
Per Larsson BK Piggelin Herrar klass B Lördagen den 9 november 17:30
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Söndagen den 10 november 10:30
Peter Håkansson BK Skoj Herrar klass A Söndagen den 10 november 10:30
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 9 november 14:30
Peter Timgren BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 10 november 10:30
Peter Wulff BK Skoj Herrar klass D Söndagen den 10 november 10:30
Petri Tanner Norsborgs AIK Herrar klass B Söndagen den 10 november 09:00
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar klass C Söndagen den 10 november 10:30
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass C Lördagen den 9 november 14:30
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass A Final Herrar
Ragnar Carlman Motala BF Herrar klass D Lördagen den 9 november 14:30
Rasmus Moberg BK Piggelin Herrar klass B Lördagen den 9 november 17:30
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer klass C Söndagen den 10 november 10:30
Richard Andersson BK Kristallen Herrar klass D Söndagen den 10 november 12:00
Rikard Jarl Lunds HIF Herrar klass D Lördagen den 9 november 09:00
Robin Adamsson Idrottsgymnasiet Bollnäs IF Herrar klass B Söndagen den 10 november 12:00
Robin Edefell Lunds HIF Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Söndagen den 10 november 09:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Final Herrar
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 9 november 09:00
Ronnie Bengtsson BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördagen den 9 november 16:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Lördagen den 9 november 16:00
Ronny Nilsson Lunds HIF Herrar klass C Lördagen den 9 november 09:00
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen Damer klass C Söndagen den 10 november 12:00
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Lördagen den 9 november 14:30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Final Damer
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass C Söndagen den 10 november 10:30
Samuel Hangren BK Bullerby Herrar klass A Söndagen den 10 november 09:00
Samuel Karlsson BK Kristallen Herrar klass D Söndagen den 10 november 12:00
Sandra Nilsson Göinge HIF Damer klass C Lördagen den 9 november 10:30
Sara Hansson BK Bowlinggänget Damer klass C Lördagen den 9 november 16:00
Sara Landgren RBU Västerås Damer klass D Lördagen den 9 november 17:30
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Lördagen den 9 november 16:00
Sofia Appelgren Rosenlund Motala BF Damer klass D Lördagen den 9 november 14:30
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass C Lördagen den 9 november 14:30
Stefan Gustavsson CarlstadHammarö IF Herrar klass C Lördagen den 9 november 17:30
Stefan Lundstedt BK Kristallen Herrar klass B Söndagen den 10 november 12:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Söndagen den 10 november 09:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C Söndagen den 10 november 09:00
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass C Söndagen den 10 november 10:30
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass A Final Damer
Susanne Jönsson BK Piggelin Damer klass B Lördagen den 9 november 17:30
Susanne Jönsson BK Piggelin Damer klass A Final Damer
Sven Boberg Motala BF Herrar klass D Lördagen den 9 november 14:30
Sven Johansson Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 10 november 09:00
Therese Norberg BK Kristallen Damer klass D Söndagen den 10 november 12:00
Therese Nordlund BK Bowlinggänget Damer klass D Lördagen den 9 november 16:00
Therese Persson BK Kristallen Damer klass C Söndagen den 10 november 12:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Fredagen den 8 november 14:30
Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar klass D Lördagen den 9 november 14:30
Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar klass A Final Herrar
Tomas Eliasson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 9 november 12:00
Tomas Sjöholm BK Bowlinggänget Herrar klass C Lördagen den 9 november 16:00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar klass A Söndagen den 10 november 09:00
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass B Söndagen den 10 november 10:30
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass A Final Herrar
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass C Lördagen den 9 november 14:30
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass D Lördagen den 9 november 16:00
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar klass D Söndagen den 10 november 10:30
Torsten Danielsson BK Piggelin Herrar klass B Lördagen den 9 november 17:30
Ulf Lindsjö Lunds HIF Herrar klass C Lördagen den 9 november 09:00
Ulrika Ljungberg Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Lördagen den 9 november 10:30
Viktor Thelin BK Kristallen Herrar klass D Söndagen den 10 november 12:00