Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Totala kvalresultat för Herrar klass B

<< Tillbaka till resultatsidan              Skriv ut
    
Export till Excel, välj avgränsare:    

  Namn   Klubb   Resultat
1. Tommy Lindström   BK Lindarna   881
2. Fredrik Karlsson   BK Tranan   740
3. Bengt Schnipka   Palmstadens HBK   730
4. Per Larsson   BK Piggelin   717
5. Linus Juhlin   Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK   713
6. Erik Skogsberg   Johannesberg-Lillängens IF   712
7. Peter Svensson   Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK   700
8. Petri Tanner   Norsborgs AIK   673
9. Robin Persson   Palmstadens HBK   672
10. Robin Adamsson   Idrottsgymnasiet Bollnäs IF   668
11. Björn Moberg   Nyköpings BS   665
12. Mattias Nilsson   Palmstadens HBK   658
13. Jens Persson   BK Kristallen   655
14. Magnus Hedström   BK Kristallen   650
15. Benny Jonsson   Idrottsgymnasiet Bollnäs IF   646
16. Benny Nielsen   Lunds HIF   630
17. Lennart Bäck   Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK   628
18. Mattias Andersson   BK Tranan   626
19. Andreas Edlander   BK Tranan   625
20. Lucas Larsen   Göinge HIF   624
21. Magnus Geijer   Christinehamns BK   619
22. Alexander Berglund   BK Tranan   619
23. Mikael Ljungberg   BK Skoj   619
24. Mikael Svensson   HIF FK Lindesberg   618
25. Johan Danielsson   BK Bowlinggänget   616
26. Johan Tancred   Motala BF   614
27. Anders Svanström   BK Tranan   605
28. Markus Fors   Lunds HIF   604
29. Lars-Inge Hedlund   Göinge HIF   603
30. Andreas Åstrand   Göinge HIF   603
31. Martin Larsson   BK Tranan   596
32. Jens Gillberg   BK Play Palace   595
33. Joakim Jönsson   Göinge HIF   593
34. John Strindmark   BK Lindarna   589
35. Emil Wictor   Palmstadens HBK   583
36. Rasmus Moberg   BK Piggelin   583
37. Tobias Larsson   HIF FK Lindesberg   581
38. Andreas Svensson   BK Bowlinggänget   576
39. Torsten Danielsson   BK Piggelin   563
40. Andreas Brönnmark   Palmstadens HBK   562
41. Fredrik Johannesson   Göinge HIF   560
42. Mats Johansson   BK Bowlinggänget   560
43. Stefan Nowakowski   Norsborgs AIK   559
44. Robin Edefell   Lunds HIF   556
45. Johan Holm   Norrtälje BwK   551
46. Mikael Lindström   HIF Anund   547
47. Lars Sjölander   BK Bowlinggänget   545
48. Oscar Karell   Norrtälje BwK   538
49. Mikael Jonsson   Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK   536
50. Andreas Leuving   Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK   532
51. Krister Broström   BK Wege   524
52. Stefan Lundstedt   BK Kristallen   498
53. Lars Albertson   BK Piggelin   497
54. Johan Eriksson   Göinge HIF   492
55. Jimmy Karlsson   Lunds HIF   490